Cimel درمان

پیری زودرس، اختلالات افزایش رنگدانه ها و سبوره

مجموعه تغییراتی پوستی که در نتیجه گذر زمان در فعالیت های ارگانیسم بدن اتفاق می افتند تحت عنوان پیر شدن پوستی شناخته می شوند. پیری زودرس پوست (که در اثرقرارگرفتن بیش از اندازه در معرض نور خورشید  در طول حیات انسان ایجاد میشود) و لکه هایی که به علت افزایش رنگدانه در پوست ایجاد می شوند، به افزایش ملانین ( که در نتیجه ی افزایش در میزان فعالیت ملانوسیت پوست به وجود می اید) مربوط می شوند.
به طور کلی مقابله با این دست مشکلات سخت می باشد و تنها از طریق اصلاح سلولهای تولید ملانوسیت (melanogenesis)  امکان حذف  رنگدانه های ملانین ساز وجود دارد. التهاب های سبورییک پوست نیز با لکه های قرمز و متورم در پوست، افزایش ترشحات چربی و وجود منافذی که بزرگتر از حالت معمول می باشند، بروز می کنند. التهاب سبوره ای یک بیماری ارثی می باشد و ممکن است بر اثر عوامل مختلف روانشناختی، تغذیه ای و هورمونی تشدید یابد.

:اطلاعات کلیدی محصول

Cimel محصولی متفاوت از سایر انواع کرم های بازگرداننده ی جوانی و محصولات بیرنگ کننده لکه ها موجود در بازار است.   این محصول همرا با ویژگی های کاملا منحصر به فرد عرضه می گردد:

روش مورد استفاده در این نوع کرم ها منجر به کاهش سریع لکه ها، بدون ایجاد لایه برداری چشمگیری  در سطح پوست، می شود. تنها لایه برداری خفیف همانند التهابی که بعد از  قرار گرفتن در معرض افتاب ممکن است اتفاق بیفتد.

این محصول روشی بسیار موثر برای درمان هر نوع بیماری مرتبط با ملانین یا اختلالات رنگدانه پوست است.

این محصول امکان قرار گرفتن در معرض نور خورشدی  پس از گذشت مدت زمانی مشخص از شروع درمان را فراهم می سازد، بدون آنکه لکه های پوستی دوباره ظاهر شوند. مادامی که دوره درمان با استفاده منظم طی شب و میزان کافی از محافظ پوست در طول روز ادامه داشته باشد.

روش درمان کاملا بی خطر و مطمئن است. در اکثر مواردی که کله های پوستی  خاص همانند خال های سیاد، لکه های تیره مادرزادی و عوارض بیماری actinic keratosis (لکه ها و ضایعات پوستی  در اثر قرار گرفتن مدام در نور خورشید ا) به شکل وسیعتر ایجاد شده است، توصیه می شود سایر روش های درمانی پوست یا لیزر درمانی های مشخص تخت تظر پزشک متخصص پوست انجام پذیرد، به نحوی که بتوان با قطعیت بیشتر و  متناسب با ضایعه پوستی ایجاد شده مناسب ترین روش درمانی  برای برطرف کردن آن به کار گرفته شود. لکه ها و خال های پوستی که هنگام پیری پوست و در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب هم در صورت و هم بر روی دست ها و پاها بوجود می آیند به طور قابل ملاحظه ای با استفاده این محصول بی رنگ شده اند. افرادی که تحت تاثیر عارضه ملاسما (melasma) و یا کلواسما (لکه های پوستی chloasma) از نوع 2 تا 5 و یا افراد با پوست مختلط - بسیار چرب به نحو بسیار شگفت انگیزی از این درمان جواب می گیرند، چراکه تنها پس از چند ماه اختلالات افزایش رندگدانه ای برطرف می گردد.

KRH گرو صنعتی
تماس تلفنی با ما
1-866-779-9948 (NORTH AMRICA) OR 416-855-0667
ما را دنبال کنید بر روی
    
بیزنسمن های بین المللی  تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد © گرو صنعتی KRH