KRH گرو صنعتی
در سال 1992 تاسیس شده و سپس در سال 2012 بمنظور افزایش خط تولید خود و به روزرسانی مهارت های کسب و کار در صنعت لوازم آرایشی بهداشتی دوباره سازماندهی شده است، به نحوی که بتواند نقشی مهم در پیشرفته و توسعه دائمی در این عرصه و مهارت های موجود در صنعت ارایشی ایجاد نماید. بدین لحاظ، شرکت ما بمنظور ایجاد یک انقلاب و تحول بلقوه در صنعت ارایشی تاسیس یافته است .

ما ارائه دهنده مجموعه ی وسیعی از محصولات ارایشی بهداشتی در سطوح بین المللی با بالاترین سطح خدمات در تمامی مراحل  عرضه هستیم. اعتقاد ما بر این است که توانایی دسترسی متخصصین صنعت ارایشی به منابعی مورد نیاز برای پاسخگویی سریع و تحول آفرین از مسائل بسیار حیاتی در این عرصه است. گروه صنعتی KRH یک شرکت قابل اعتماد با پاسخگوی منحصر به فرد به تمامی نیازهای پزشکی شما، چه در سطوح محلی یا بین المللی می باشد. بهترین و با کیفیت ترین محصولات پزشکی  منطبق با سلایق متنوع شما توسط این گروه صنعتی ارائه می گردد.

در این راستا، مسئولان و کارکنان گروه صنعتی KRH مفتخر هستند که ضمن برقراری رابطه ای دوستانه و در عین حال تخصصی با تمامی مشتریان، یک مسیر ارتباطی مستمر و موفق با تمامی مصرف کنندگان، پزشکان و متخصصان در این عرصه ایجاد نماید. در صورت داشتن هر گونه پرسش یا تمایل به سفارش محصولات این گروه لطفاً به ما ایمیل بزنید و یا فرم انلاین سفارش کالا را از قسمت تماس با ما بر روی وب سایت پر کنید.KRH گرو صنعتی
تماس تلفنی با ما
1-866-779-9948 (NORTH AMRICA) OR 416-855-0667
ما را دنبال کنید بر روی
    
بیزنسمن های بین المللی  تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد © گرو صنعتی KRH