LEEN Wipes لین وایپس

LEEN BABY شامل دستمال های مرطوب یکبار مصرف بهداشتی، تمیز و نرم می باشد. ای محصول از پوست کودک شمادر مقابل باکترهایی که ممکن است روی پوست باشد یه خوبی محافظت می کند، علاوه بر آن به دلیل داشتن PH سازگار با پوست بدن به خوبی و بدون ایجاد سوزش آن را تمیز مینماید.


محصولات

تمامی این محصولات توسط گروهی از درماتولوژیست ها و میکروب شناسان مورد تست های کیلینیکی قرار گرفته و تایید شده اند تا عاری از پارابن (ماده شیمیایی نگهدارنده بسیار مضر برای بدن که خواص انتی باکتریال دارد) باشند. در این محصولات از موثرترین و کاربردی ترین الگوها و روشهای بهداشتی برای تمیز کردن پوست کودک شما در هر زمانی که اب و صابون در دسترس شما نیست، استفاده شده است.ALOE TENDER Brand

آلوئه ورا تندر برند دارای دستمال هایی با بافت اسفنجی فشرده و کوچک می باشد که  غنی شده از عصاره آلوئه ورا است.

  • ـمناسب برایپوست حساسکودکان
  • بدون الکل
  • فاقدپارابن
  • دارای PH سازگار با پوست بدن (PH=5.5)
  • تست شده ازنظر میکروب شناسی ودرماتولوژی
موجوددر بسته هاییبا سه سایز 24، 70 و 100.
BALMY Brand

بالمی برند دستمالی ضخیم و ظریف اسفنجی با طرحهای برجسته است که حاوی عصاره بابونه می باشند. این محصول مناسب برای کودکان و همه اعضای خانواده می باشد. بالمی برند با متعادل سازی PH پوست بدن یک اثر مغذی از خود بر جای گذاشته و در یسته هاس 100 تایی عرضه می گردد.
ALOE TENDER POCKET WIPES

آلوئه ورا تندر پاکت وایپز محصولی نرم و لطیف می باشد که مانع از تجمع باکتریهای مضر در سطح پوست می شود و PH  طبیعی پوست را تنظیم میکند.
پرایویت لیبلز وایپز (دستمال های مخصوص اندام تناسلی)

  • ـفاقد الکل
  • ـفاقد پارابن
  • ـدارای =5.5 PH سازگار باپوست
  • ـتست شده درازمایشگاه های میکروبشناسی ودرماتولوژی
استند دستمال های مرطوبروش تولید

فرایند تولید محصولات لین تحت نظارت و سرپرستی تیم متخصص و همچنین تحت کنترل لابراتورهایی مجهز و متمرکز می باشد. علاوه بر این، تمامی محصولات در خط تولید مورد تست های مختلف کیلینیکی (میکروب شناسی و شیمیایی) قرار خواهند گرفت.روش مرطوب سازی

اب مورد استفاده شده در این محصول از قبل با سیستم اسمز معکوس توسعه یافته، خالص گردیده است.
ماشین دستمال سازی و همزنها

لوسیون و رایحه های مورد نظر قبل از رسیدن به ماشین دستمال سازی توسط دستگاهای همزن بسیار پر سرعت با هم مخلوط می شوند. در ماشین  دستمال سازی که دارای تنظیمات پیجیده و پیشرفته می باشد، دستمال ها با لوسیون مرطوب شده و در اندازه مناسب تا میگردند.


ماشین بسته بندی

دستمال های تا شده سپس در بسته هایی با کیفیت بالا و مقاوم قرار داده می شوند که انها را از عوامل خارجی و میکروب ها جدا میکند. این روش از محصولات ما  در مقابل هر منبع الودگی محافظت می نمایند.


ماشین برای گذاشتن سرپوش

دراین مرحله،یک روبات پیشرفتهمسئول اضافه کردن یک سرپوشپلاستیکی بهبسته ها می باشد.( محافظت 2 برابر: بستههای مقاوم+ سرپوش پلاستیکی)

KRH گرو صنعتی
تماس تلفنی با ما
1-866-779-9948 (NORTH AMRICA) OR 416-855-0667
ما را دنبال کنید بر روی
    
بیزنسمن های بین المللی  تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد © گرو صنعتی KRH